• 3
 • 161
 • banner3
 • MINI секс кукла

  MINI секс кукла

 • HOT SALE NEW

  HOT SALE NEW

 • CHEAP LOVE DOLL

  CHEAP LOVE DOLL

Затоа изберете cardone

Нашата компанија се наоѓа во Ningbo Сити, Кина и специјализирана во производство на секс играчки и секс кукли. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на повеќе од 100 земји и региони низ целиот свет, особено во Америка, Германија, Франција, Јапонија, Австралија, Itlay и Шпанија. До сега, имаме некои агенти во САД, Јапонија, Австралија, Itlay, Шпанија итн, ние се уште се во потрага по повеќе agents.We секогаш снабдување на најдобар квалитет на производите и на најбрз испорака и најевтина цена на сите наши клиенти.

 

Прочитај повеќе

Hot sales

компанијата Вести

 • 13/01/18

  new model for Las Vegas exhibition januar...

  new model for Las Vegas exhibition january 2018 will fly to Las Vegas for exhibition in 22nd, january 2018. have many new models. welcome to our showroom NO.115 Venue Address):Hard Rock Hotel&Casino–4455 Pa...
  Прочитај повеќе
 • 25/11/17

  christams doll is coming

  new models,christmas doll,shipping to USA and Europe
  Прочитај повеќе
 • 3rd to 5th,Guangzhou exhibition
  14/11/17

  3rd to 5th,Guangzhou exhibition

  3rd to 5th,Guangzhou sex products exhibition, many visitors interested in our sex dolls.
  Прочитај повеќе

благодарност за вашето време

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !