за нас

Нашата компанија се наоѓа во Ningbo Сити, Кина и специјализирана во производство на секс играчки и секс кукли. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на повеќе од 100 земји и региони низ целиот свет, особено во Америка, Германија, Франција, Јапонија, Австралија, Itlay и Шпанија. До сега, имаме некои агенти во САД, Јапонија, Австралија, Itlay, Шпанија итн, ние се уште се во потрага по повеќе agents.We секогаш снабдување на најдобар квалитет на производите и на најбрз испорака и најевтина цена на сите наши клиенти.

Ние го правиме dropshipping, да ги прифати PayPal, кредитни картички, плаќање alibaba.

Добредојдовте да не контактирате во секое време, ние снабдување 24hours 7days * * 365days услуга.

about1 about2 about3


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

WhatsApp Online Chat !