• 165
 • 161
 • 1 副本
 • MINI SEX DOLL

  MINI SEX DOLL

 • Big boobs SEX DOLL

  Big boobs SEX DOLL

 • I ri Sex Doll

  I ri Sex Doll

pse zgjedhin Cardone

Kompania jonë është e vendosur në Ningbo City, Kinë dhe specializuar në prodhimin e lodra seksi dhe kukulla seksi. Me një ekip me përvojë dhe profesionale, ne kemi eksportuar prodhimet tona për më shumë se 100 vende dhe rajone të gjithë botën, veçanërisht Amerika, Gjermania, Franca, Japonia, Australia, Itlay dhe Spanja. Deri tani, ne kemi disa agjentë në SHBA, Japoni, Australi, Itlay, Spanja etj, ne jemi ende në kërkim për më shumë agents.We gjithmonë e furnizimit me produkte të cilësisë më të mirë dhe të ofrimit të shpejtë dhe çmim më të lirë për të gjithë klientët tanë.

 

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • 25/11/17

  christams doll is coming

  new models,christmas doll,shipping to USA and Europe
  Lexo më shumë
 • 3rd to 5th,Guangzhou exhibition
  14/11/17

  3rd to 5th,Guangzhou exhibition

  3rd to 5th,Guangzhou sex products exhibition, many visitors interested in our sex dolls.
  Lexo më shumë
 • 29th,August HONGKONG adult sex products exhibition
  01/09/17

  29th,August HONGKONG adult sex products e...

  From 29th to 31st August,in hongkong,exhition. Many visitors are interested in our sexd olls and discussing details with us. Some customers pay cash and sign contract with us.
  Lexo më shumë

Faleminderit për kohën tuaj

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën