Rreth nesh

Kompania jonë është e vendosur në Ningbo City, Kinë dhe specializuar në prodhimin e lodra seksi dhe kukulla seksi. Me një ekip me përvojë dhe profesionale, ne kemi eksportuar prodhimet tona për më shumë se 100 vende dhe rajone të gjithë botën, veçanërisht Amerika, Gjermania, Franca, Japonia, Australia, Itlay dhe Spanja. Deri tani, ne kemi disa agjentë në SHBA, Japoni, Australi, Itlay, Spanja etj, ne jemi ende në kërkim për më shumë agents.We gjithmonë e furnizimit me produkte të cilësisë më të mirë dhe të ofrimit të shpejtë dhe çmim më të lirë për të gjithë klientët tanë.

Ne bëjmë dropshipping, pranojnë PayPal, kartë krediti, pagesa alibaba.

Mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë, ne furnizimin 24hours * 7days * 365days shërbimit.

about1 about2 about3


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

WhatsApp Online Chat !